Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Kontakt
main email: bunker@ship-service.pl
tel: + 48 91 431 89 51 / 56
fax: + 48 91 431 89 89

 

 

Karol Siemczonek

Kierownik Zespołu ds. Handlu Paliwami
MANAGING DIRECTOR / SUPPLY

office: + 48 91 431 89 58        
mobile: + 48 605 542 606        
email: karol.siemczonek@ship-service.pl

yahoo:
skype:

karol_siemczonek
karol_siemczonek

 

  
                                                                            
 

          Barbara Ogiejko 

          (urlop macierzyński)      

             Główny specjalista ds. handlu paliwami
             BUNKER TRADER / PURCHASE

             office: + 48 91 431 89 51        
mobile: + 48 601 713 821        
email: barbara.ogiejko@ship-service.pl
yahoo:
skype:
barbara_ogiejko
barbara-ogiejko
  ANNA20KOT.jpg



Anna Kot
Specjalista ds. handlu paliwami
BUNKER TRADER / PURCHASE

office: + 48 91 431 89 56
mobile: + 48 605 073 140
email: anna.kot@ship-service.pl
yahoo:
skype:
anna_kot
anna_kot_shipservice
 
 

  Agnieszka Miner

  Specjalista ds. handlu paliwami i spedycji

  mobile: + 48 609 859 794        
email: agnieszka.miner@ship-service.pl
yahoo: agnieszka_jurek
 
 

SPEDYCJA/ LOGISTYKA SZCZECIN

email: spedszn@ship-service.pl
tel: +48 91 431 89 57       

 

 

Jarosław Krzywania

Specjalista ds. ochrony środowiska i spedycji

mobile: + 48 601 795 813        
email: jarek.krzywania@ship-service.pl

 

 

SPEDYCJA/ LOGISTYKA GDAŃSK

email: spedgsk@ship-service.pl
tel: +48 605 542 607      
+48 605 542 614      
 

 

 

Krzysztof Nawrocki

Główny specjalista ds. spedycji

mobile: + 48 605 542 607        
email: krzysztof.nawrocki@ship-service.pl
 

Marek Woronowicz

Specjalista ds. spedycji

mobile: + 48 605 542 614        
email: marek.woronowicz@ship-service.pl
 
 

Marki Grupy ORLEN