Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Kontakt
Nazwa Dane kontaktowe
Ship-Service S.A. Adres korespondencyjny: ul. Tama Pomorzańska 1 70-030 Szczecin tel.: 91/ 431 89 91 fax.: 91/ 431 89 99
Dane rejestrowe: ul. Żelazna 87
00-879 Warszawa
tel/fax.: 22/ 583 91 60

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000130927
Kapitał akcyjny w pełni opłacony:
3 943200,00 PLN
NIP: 851-030-74-92
Regon: 810033580

Rachunek bankowy: Bank PEKAO SA PLN 20 1240 1864 1111 0010 0239 8362 USD PL 42 1240 6292 1787 0010 5967 2419 EUR PL 13 1240 6292 1978 0010 5967 1539 SWIFT: PKOPPLPW
Biuro Zarządu

Majka Wagner

tel:+48 91 431 89 91
fax: + 48 91 431 89 99

tel. kom: +48 603 633 617
e-mail: office@ship-service.pl

Kierownik Biura Zarządu Finansów i Controlingu / Prokurent

 

 

 

 

 

 

Spesjalista ds. Analiz i Kontrolingu




kkmaly.jpg

Krzysztof Golec

tel:+48 91 431 89 75
fax: + 48 91 431 89 79
tel. kom: +48 695 587 240 
e-mail: krzysztof.golec@ship-service.pl

 

 

 

 

 
Konrad Kacak
tel:+48 91 431 89 77
fax: + 48 91 431 89 79
tel. kom: +48 609 859 790
e-mail: konrad.kacak@ship-service.pl

 

Główna księgowa

Idalia Zdrodowska
tel: +48 91431 89 64

fax: + 48 91 431 89 69
tel. kom: +48 609 850 013
e-mail:idalia.zdrodowska@ship-service.pl

 

Zespół Księgowości

Dorota Fidler
tel:+48 91 431 89 61

fax: + 48 91 431 89 69
e-mail: dorota.fidler@ship-service.pl

 

Łucja Stasiak
tel:+48 91 431 89 66

fax: + 48 91 431 89 69
e-mail: lucja.stasiak@ship-service.pl

 

Aleksandra Siekaniec-Zaiło

tel:+48 91 431 89 67

fax: + 48 91 431 89 69
e-mail: aleksandra.siekaniec-zailo@ship-service.pl

 

Izabela Jesionek
tel: +48 91 431 89 62

fax: +48 91 431 89 69
e-mail: izabela.jesionek@ship-service.pl

 

 

Kierownik
Zespołu Techniczno - Eksploatacyjnego /
Osoba Desygnowana / Prokurent

02b.jpg

 

Bogdan Dudar

tel: +48 91 424 38 17

fax: + 48 91 424 38 26
tel. kom.+48 601 551 365

e-mail: bogdan.dudar@ship-service.pl
Zespół Techniczno -Eksploatacyjny

Marek Staniak

tel: +48 91 424 38 17
fax: + 48 91 424 38 26
tel. kom.+48 605 542 610
e-mail: marek.staniak@ship-service.pl

 

 

Marcin Tucin

tel: +48 91 424 38 13
fax: + 48 91 424 38 26
tel. kom.+48 609 859 792
e-mail: marcin.tucin@ship-service.pl

 

 

Główny Specjalista ds. Personalnych i Bezpieczeństwa

Marzanna Rędziak

tel: +48 91 431 89 88
fax: + 48 91 431 89 99
tel. kom. +48 609 859 798
e-mail: marzanna.redziak@ship-service.pl

 

Zespół Ochrony Środowiska

 

 

 

 

 

Aneta Babiak
tel: +48 91 424 38 24
fax: +48 91 424 38 31
kom: +48 693 719 893
e-mail: aneta.babiak@ship-service.pl
odpady.szczecin@ship-service.pl

Jarosław Krzywania
tel: +48 91 424 38 25
fax: +48 91 424 38 31
kom: +48 601 795 813
e-mail: jarek.krzywania@ship-service.pl
odpady.szczecin@ship-service.pl

 

 


Joanna Domagalska
tel: +48 91 424 38 21
fax: +48 91 424 38 31
kom: +48 601 707 981
e-mail: joanna.domagalska@ship-service.pl
odpady.szczecin@ship-service.pl

 

 

Świnoujście:

Tomasz Jagusz
 
kom: +48 605 542 613
e-mail: odpady.swinoujscie@ship-service.pl

Zespół Handlu Paliwami

  

06k.jpg

 

Karol Siemczonek
Kierownik Zespołu ds. Handlu Paliwami
MANAGING DIRECTOR / SUPPLY
office: + 48 91 431 89 58
mobile: + 48 605 542 606
e-mail: karol.siemczonek@ship-service.pl
yahoo: karol_siemczonek
skype: karol_siemczonek

 

Anna Kot
Specjalista ds. Handlu Paliwami
office: + 48 91 431 89 56
mobile: + 48 605 073 140
e-mail: anna.kot@ship-service.pl
yahoo: anna_kot
skype: anna_kot_shipservice

 

 

Agnieszka Miner
Specjalista ds. Handlu Paliwami i Spedycji
office: + 48 91 431 89 51
mobile: + 48 609 859 794 
e-mail: agnieszka.miner@ship-service.pl 
skype: ajurek78

 

 


 
 

Marki Grupy ORLEN